Andrzejki- czas wróżb i świetnej zabawy

Jak co roku, o tej porze, spotkaliśmy się  na zabawie andrzejkowej w naszej sali OSP. Nie zabrakło wielu wróżb, które czasem nas rozśmieszyły, czasem zadziwiły a czasem dały do myślenia. Bawiliśmy się przy muzyce przygotowanej przez bardzo dobrze zapowiadającego się DJ-a Maćka- ucznia naszej klasy 8, który zaskoczył nas wszystkich swoim profesjonalizmem. Mogliśmy w kąciku smakołyków i pyszności zakupić babeczki i ciasta przygotowane przez dziewczyny i ich mamy. Nie zabrakło loterii fantowej, podczas której każdy los był wygrany. Pani Ewa Kosińska, z naszego wspaniałego KGW, przygotowała dla nas przekąski z tortilą- oj palce lizać. Serdecznie dziękujemy. Mimo, że nogi bolą, to taka zabawa z naszymi szkolnymi kolegami, warta jest takiego poświęcenia.