Tydzień bibliotek

Tydzień Bibliotek

Tydzień Bibliotek, który trwał od 8 do 15 maja był w tym roku pod hasłem: Biblioteka świat w jednym miejscu. W ramach obchodów tej ogólnopolskiej akcji uczennice z klasy siódmej wraz z opiekunem biblioteki przygotowali apel: Czytanie nie boli, poczytaj na zdrowie oraz życzenia z sentencjami o życiu, bibliotece i humorem dla wszystkich uczniów. Został rozstrzygnięty również szkolny konkurs Zostań Bibliotecznym Omnibusem.

Tytuł Bibliotecznego Omnibusa i nagrody książkowe otrzymali w kategorii uczniów klas II-III Jakub Cieślak a z klas IV-VIII Wiktoria Olbrych. Gratulujemy