14 lutego 2020 r. obchodziliśmy w szkole walentynki. Już w dzień poprzedzający święto uruchomiliśmy pocztę walentynkową. W piątek w Dzień Świętego Walentego uczniowie przyszli do szkoły ubrani w czerwony strój. Robiło to niesamowite wrażenie. Podczas apelu przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego wręczyła życzenia walentynkowe nauczycielom i uczniom. Osoby, które otrzymały  największą liczbę kartek z życzeniami zostały okrzyknięte Królową i Królem Walentynek. Wśród dziewcząt tytuł ten zdobyły Maja Górecka z klasy V oraz Emilia Gąszczak z klasy VIII, zaś najwięcej walentynek dostał Michał Lubojański z klasy VIII. Gratulujemy!

Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani słodyczami. Należy dodać, że przez pierwsze trzy przerwy trwał koncert życzeń, w czasie którego można było złożyć życzenia i zadedykować piosenkę wybranej osobie. Była to też okazja do świetnej zabawy. Walentynki to był radosny i pełen życzliwości dzień.

• 01ff
  • 02ff