8 października 2019r.  w Łęce Opatowskiej zostały rozegrane Mistrzostwa Szkół w Unihokeju na szczeblu gminnym. Dziewczęta oraz chłopcy klas VII-VIII godnie reprezentowali Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w  Trzebieniu. Pomimo wielu starań, włożonego wysiłku dziewczęta zajęły IV miejsce. Przegrana nie przeszkodziła naszym dziewczętom kibicować oraz integrować się z pozostałymi uczestnikami. Chłopcy klas VII-VIII po zakończonych rozgrywkach stanęli na podium, zajmując miejsce II. Tym samym nasi sportowcy pokonali rywali z Opatowa oraz Siemianic. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Hubert Konieczny z klasy VIII, najlepszą zawodniczką Emilia Gąszczak również z klasy VIII, z kolei najlepszym zawodnikiem Michał Lubojański z klasy VIII.

Chłopcy zyskali awans do dalszych rozgrywek na szczeblu powiatowym. Trzymajmy za nich mocno kciuki!